sobota, 22 lutego 2014

OOTD: Spring is coming!

Jak miło, kiedy wstaję rano i jest jasno, w drodze do szkoły już słoneczko wychodzi znad horyzontu. Łapię wtedy energię na cały dzień. Mimo wszystkich sprawdzianów i lekcji aż chce się żyć, Wy też tak macie? Ten tydzień był bardzo szalony pod każdym względem. Trzeba było wrócić do rzeczywistości po feriach, które nawiasem mówiąc były bardzo udane. W sumie to drugi tydzień, bo pierwszy praktycznie cały przesiedziałam w domku przy antybiotykach, TAK to się nazywa szczęście :) Obecnie jestem w "trasie". Od razu po szkole, w piątek pojechałam do mojej siostry i takim sposobem, w bardzo miłym towarzystwie spędzam weekend :)

Poniżej przedstawiam Wam strój dnia w którym marymarka odgrywa główną rolę. Aby przywołać tą upragnioną wiosnę!

WWW.INSTAGRAM.COM/dooominicana
zachęcam do followania :)
A w Twoich strojach są już akcenty wiosenne?

czwartek, 13 lutego 2014

Walentynkowe paznokcie

Witajcie, witajcie :) We wtorek wróciłam z gór. Nasza wyprawa była bardzo udana! Nie sądziłam, że aż tak będzie mi się podobało! Oczywiście narobiłam multum zdjęć i w którejś z kolejnych notek możecie spodziewać się fotorelacji :) Niestety czas, który spędziłam w górach minął w mgnieniu oka, a już od poniedziałku do szkoły... Wczoraj musiałam jeszcze się pozbierać, ogarnąć po tej nieobecności w domu, a dziś mam dla Was paznokcie walentynkowe. Nie powiem, że jakoś specjalnie obchodzę to święto, ale lubię takie różne czerwone, serduszkowe duperele,
kupujemy sobie wspólnie z rodziną czekoladowe serduszka :) Pomysł na te paznokcie znalazłam w internecie i odwzorowałam je najlepiej jak mogłam :)zachęcam do followania :)


A Ty obchodzisz Walentynki? :)

piątek, 7 lutego 2014

Dzisiejszy makijaż i fryzura :)


 Witam Was kochane! Dzisiaj nie planowałam dodawać żadnego posta, ale dowiedziałam się, że już jutro wyjeżdżamy z rodzinką w góry! :) Decyzja zapadła zupełnie spontanicznie, dlatego nie chciałam Was zostawiać tutaj "bez pożegnania" i bez notki :) Oczywiście, jak to ja, popstykam duużo fotek z wyjazdu i, jeśli będziecie chciały, dodam posta z naszej wycieczki :)
A dzisiaj chciałam Wam pokazać makijaż, który wyczarowałam :) Pierwotnie miała to być tylko roztarta kreska, czyli typowy makijaż dzienny, ale przekombinowałam i wyszedł  hm... mocniejszy makijaż dzienny :)  Dla mnie na codzienne wyjścia jest zdecydowanie za mocny. Fryzura to, jak widzicie, takie loczki - fale. Zrobiłam je w banalny sposób, bez użycia ciepła, bez żadnego wysiłku, czyli fryzura dla leniuchów, takich jak ja :D
zachęcam do followania :)


Może chciałybyście zobaczyć jak osiągnęłam takie loczki - fale? :)

środa, 5 lutego 2014

More creativeHeej :) i dzisiaj kolejna notka :) Jak wiecie - mam ferie i mnóstwo czasu! W sumie to nie ma co opowiadać co dzisiaj robiłam, bo tak na prawdę nic szczególnego.. większość czasu siedziałam przed laptopem, a jeśli chciało mi się w ogóle ruszyć to poszłam pograć na xbox'ie :) Przez ten cały wolny czas mogę sobie pomyśleć w spokoju o różnych sprawach i doszłam do wniosku, że moje życie musi stać się bardziej.. spontaniczne, kreatywne.. Kiedyś byłam bardziej kreatywna.. zdecydowanie. Chciało mi się wymyślać nowe rzeczy, aktywniej spędzać czas, bardziej pomysłowo robić zdjęcia. Kiedy człowiek był młodszy był bardziej twórczy :) Już niedługo przyjdzie wiosna, zmiany,  więcej pomysłów (mam nadzieję). Kiedy tak sobie myślę o tej nadchodzącej wiośnie, zaraz brałabym aparat i szła robić wszystkiemu naokoło zdjęcia, przyrodzie, która budzi się do życia. Moje nastawienie musi się zmienić! Tak, to moje postanowienie! :)
zachęcam do followania :)


A  jak to jest z Waszą kreatywnością? :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...