wtorek, 13 sierpnia 2013

Maybelline color tattoo 24 HR - cień w kremie - recenzja


Witajcie po mojej tygodniowej nieobecności. Jeśli czytaliście moją poprzednią notkę wiecie, że mój aparat się popsuł i był odesłany do serwisu. Zdjęcia do notki z koktajlem wykonywałam kamerą, kiedy byłam na wakacjach u siostry. Kamera była moją jedyną nadzieją i oczywiście zostawiłam ją u siostry w skutek czego nie miałam czym robić zdjęć. Na szczęście aparat już jest u mnie w domu, więc mogę działać! :)
W przyszłą niedzielę wyjeżdżam na długo oczekiwane kolonie, więc notki nie będą pojawiały się zbyt często. Mam nadzieję, że będzie w pensjonacie internet :)


Po krotkim wstępie zapraszam do recenzji cienia w kremie Maybelline Color Tatto. Mój jest w kolorze 45 Infinite White. Zakupiłam go z myślą o cieniu który idealnie nada się na większe wyjścia, a co z tym idzie długo utrzyma się na powiece oraz będzie ładnie rozświetlał oko.

Opinia producenta:
Odważ się nosić Color Tattoo 24hr- kremowo - żelowy cień do powiek. Aż do 24 godzin utrzymywania się koloru. Nasza technologia pozwala na stworzenie super - nasyconego cienia. Kremowo - żelowa konsystencja pozwala na łagodne nałożenie cienia, który nie blaknie.


Moja opinia:
Konsystencja i formuła:
Cień jest bardzo mocno napigmentowany. Dzięki kremowej konsystencji intensywność i krycie koloru można z łatwością budować. Jest bardzo przyjemny i szybki w aplikacji. Palce są idealnym narzędziem do nakładania tego produktu. Łatwo możemy go rozetrzeć pędzelkiem.

Trwałość: 
Cień jest bardzo trwały, wytrzymuje 6 godzin bez zarzutu, nie roluje się, nie wchodzi w załamanie, ale po 12 lekko traci na intensywności i zbiera się w załamaniach.. Idealnie spisuje się jako baza pod cienie i wspaniale podbija jego kolor.Opakowanie:

Produktu mamy 4 ml, który zamknięty jest w solidnie wykonanym słoiczku ze szkła przez co widać dokładny kolor cienia. Posiada czarną, plastykową zakrętkę.

Cena i dostępność:
ok. 25 zł
Cienie można dostać w każdej drogerii posiadającej szafy Maybelline. Przez małe drogeryjki po Rossmann, Naturę czy Super Pharm.


PLUSY:

- pigmentacja
- wydajny
- wygodny w aplikacji
- konsystencja
- trwały
- sprawdza się jako baza pod cienie

MINUSY:
- mała wybór kolorów w PL


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...